Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po dymisji dyrektora. Porządki w LODR

Utworzony przez pat, 16 listopada 2012 r. o 07:14 Powrót do artykułu
Lubelszczyzna jest terenem typowo rolniczym i większość ludzi głosuje na PSL, który jako jedyny w sejmie próbuje walczyć o interesy rolników. Ludzie czy Wy nie zdajecie sobie sprawy z tego, że jak dacie rolnikom po tyłku "Reforma Krus" to wszystko odbije się ze zdwojoną siłą na Waszych garnkach? W obecnym okresie rolnicy produkują żywność za taką samą cenę jaka jest od lat, a ile wzrosła cena w sklepie podstawowych artykułów potrzebnych do życia? I kto na tym zarabia? Pośrednicy i sklepikarze, którym nieustannie rosną koszty ....paliwo itp. A Tusek się cieszy od czasu do czasu pstrykając PSL w nos. I co oni mają zrobić? Pytam co? Zostawić swoich wyborców na pastwę losu? Wyjdą z koalicji to zostanie połączony krus i zus . Stawki obecnego krus wzrosną ...dla prawdziwych rolników a ci "rolnicy" z Marszałkowskiej będą się śmiać. Dla nas wszystkich podwyżka stawek ubezpieczeń dla rolników oznacza uzasadnioną podwyżkę artykułów, których codziennie potrzebujemy. PAMIĘTAJCIE SŁOWA RZECZNIKA PIS CHŁOPY...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek oddany LODR jak nikt inny nigdy nie będzie i za to go opluwają bo dawał gospodarstwo za darmo na pokazy i za to, że córka wyłożyła pieniądze na to, żeby rolnicy zobaczyli sprzęt w praktyce, którego inna firma w lubelskim by nigdy nie pokazała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszej pracy zaleca sie szukanie gospodarstw przykladowych-by coś pokazać - tak - są takie zalecenia ,trudno o takie ,zreszta zgoda rolnika tez musi być ,a tu dobry przykład działalności ,bez uszczerbu finansowego dla LODR,dobrowolnie ,to nie promocja firmy SOLAR a wręcz promocja LODR .Jeśli ktoś cos robi to odzywaja się zazdrośnicy że aż kipi-wstyd.Prosze możecie inni się wykazywać ? wiele osob w LODR lub z otoczenia nic a nic nie robi tylko chce żyć sensacjami ,tak jak dziennikarze ,którzy na kazdym kroku szukają sensacji,ale to jest tak obłudne ,że się robi słabo.Dziwne tylko ze władza tak im przychylna.Proszę o przetarcie oczu ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doradca napisał:
w naszej pracy zaleca sie szukanie gospodarstw przykladowych-by coś pokazać - tak - są takie zalecenia ,trudno o takie ,zreszta zgoda rolnika tez musi być ,a tu dobry przykład działalności ,bez uszczerbu finansowego dla LODR,dobrowolnie ,to nie promocja firmy SOLAR a wręcz promocja LODR .Jeśli ktoś cos robi to odzywaja się zazdrośnicy że aż kipi-wstyd.Prosze możecie inni się wykazywać ? wiele osob w LODR lub z otoczenia nic a nic nie robi tylko chce żyć sensacjami ,tak jak dziennikarze ,którzy na kazdym kroku szukają sensacji,ale to jest tak obłudne ,że się robi słabo.Dziwne tylko ze władza tak im przychylna.Proszę o przetarcie oczu ....
Dobrą prezentację sprzętu można zrobić bez wesołej imprezy. Tylko kto by na to poszedł? Styk "państwowego" i prywatnego. A po środku rodzina. Pachnie na odległość, a oni w to weszli. A teraz trzeba popszukać roboty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu jaka wesola impreza-merytoryczne spotkanie -to jest nagonka -powinnismy z takimi absurdami walczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiono się akurat tego faceta. Może by się ktoś zajął nepotyzmem i prywatą na lubelskich uczelniach, gdzie pracują całe klany rodzinne i znajomkowie. Zapewniam, że wiem o czym piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiono się akurat tego faceta. Może by się ktoś zajął nepotyzmem i prywatą na lubelskich uczelniach, gdzie pracują całe klany rodzinne i znajomkowie. Zapewniam, że wiem o czym piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrzywdzona napisał:
Swojego czasu Solarski mnie zwolnił za co????za to że należałam do innej partii pomimo że nie znaleźli na mnie nic i na dodatek dosłownie mam nagranie że mnie chce sprzątnąć !!!!!co mam pod tym rozumieć????zabić???????dopóki to będzie kraj dla bandytów to ja sram na tę POlskę!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie należę do jakiejkolwiek partii, ale jeśli pani kompetencje zawodowe były takie jak umiejętność pisania, to nie dziwię się, że panią zwolnił!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Porządki to trzeba zrobić w PSL-u,a ośrodek doradztwa na obecne czasy jest potrzebny jak dziura w moście! Za całą obsługę rolnictwa to jest winna formacja ,która się mieni przedstawicielem wsi i ruchu ludowego,a jest koalicjantem/wiecznym/od 1944 roku,jest to PSL.,wcześniej ZSL.Ta formacja powinna zniknąć z powierzchni ,a ludzie winni błędów wylądować w areszcie jak za Piłsudskiego!
mOIM ZDANIEM ODR JEST POTRZEBNY ALE NIE W TAKIEJ FORMIE JAK TERAZ I NIE Z OBSADZANIEM DYREKTORÓW I KADRY Z KLUCZA PARTYJNEGO - POTRZEBNEREFORMY SYSTEMOWE RWNIEŻ W INNYCH AGENDACH RZADOWYCH BEZ TEGO ANI RUSZ. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...